Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Vairāk informācijas te.

Godājamie klienti!

Informācija saistībā ar koronavīrusu

Ikvienam no mums jābūt atbildīgam un jācenšas ierobežot koronavīrusa izplatība.

Mēs, Møller Auto, darīsim visu iespējamo, lai uzlabotu kopējo situāciju.

Koronavīrusa izplatība ir ļoti nopietna. Mēs esam gatavi līdzdarboties un iesaistīties valstiska līmeņa preventīvajos pasākumos, lai atrisinātu gaidāmos izaicinājumus.

Esam pateicīgi visiem mūsu klientiem un partneriem, kuri ir gatavi piedalīties un sniegt savu ieguldījumu šajā sarežģītajā laikā.

Mēs ievērojam Latvijas Slimību profilakses un kontroles centra vadlīnijas, tāpēc esam ieviesuši šādus pasākumus:

  • Visās Møller Auto ēkās un to zonās nodrošināti dezinfekcijas līdzekļi, kas ir brīvi pieejami klientiem un darbiniekiem.
  • Visās Møller Auto ēkās esam noteikuši biežāku telpu tīrīšanu un dezinficēšanu, it īpaši tualetes, durvju rokturus utt.
  • Darbinieki, kuri var tikt pakļauti infekcijas riskam vai kuriem konstatēti infekcijas simptomi, nedrīkst ierasties darbavietā.
  • Mēs lūdzam visiem klientiem – nevilcinieties atcelt vai atlikt tikšanās/vizītes Møller Auto ēkās, ja jūtaties nelāgi vai jums ir aizdomas par infekciju. Mēs, protams, esam elastīgi attiecībā uz laiku maiņu servisa darbiem, piegādēm, kā arī citos jautājumos.
  • Mēs nesarokojamies. Mēs izvairāmies no visa veida tiešas ķermeņa saskarsmes.
  • Aicinām visus mūsu klientus iepazīties ar veselības aizsardzības iestāžu rekomendācijām un regulām attiecībā uz koronavīrusa izplatību.

Augstākā prioritāte ir sabiedrības, mūsu klientu un darbinieku veselība. Mēs rūpīgi sekojam līdzi situācijai, un esam gatavi īstenot papildu un vēl striktākus pasākumus, ja būs tāda nepieciešamība.

Jūs varat būt droši, ka darām visu iespējamo, lai apkalpotu visus mūsu klientus, un mēs esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem, kas jums var rasties attiecībā uz šo situāciju.