Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Vairāk informācijas te.

Par uzņēmumu

Iespaidīga vēsture un mūsdienīgs skats nākotnē – Moller Auto Latvijā ir daļa no Norvēģijas uzņēmuma Moller Mobility Group un pārstāv Volkswagen un Audi zīmolus.

Moller stāsts dzima 1936. gadā, kad savu uzņēmumu dibināja Haralds Ars Mollers. Grupa joprojām pieder Moller ģimenei - nu jau ceturtajā paaudzē, un šobrīd tās valdes priekšsēdētājs ir dibinātāja mazdēls - Haralds Mollers.

Patlaban Moller Mobility Group ir izaudzis par vienu no Ziemeļeiropas vadošajiem automobiļu uzņēmumiem, kurā strādā vairāk nekā 4000 darbinieku. Moller Mobility Group darbojas piecās valstīs – Norvēģijā, Zviedrijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Baltijas valstīs Moller ienāca 1997. gadā, kļūstot par Audi un Volkswagen izplatītāju Lietuvā. Savukārt Latvijā Moller Auto nodrošina norvēģu biznesa vērtības, kā arī vietējo profesionāļu zināšanu veiksmīgu sinerģiju kopš 2002. gada.

Uzņēmumā Latvijā patlaban strādā aptuveni 183 darbinieki.

Moller Auto – ar skatu nākotnē

Patlaban autobūves nozare piedzīvo pārmaiņu laikus - transporta nozare piedzīvo revolūciju - automobiļu eletrifikāciju, kopābraukšanas pakalpojumu attīstību utt. Tādēļ digitalizācija, urbanizācija, ilgtspēja un klientu vajadzības pēc viediem mobilitātes risinājumiem tiek ņemtas vērā arī Moller grupas uzņēmumos. Piemēram, nule Moller Mobility Group sāka attīstīt automašīnu dalīšanās platformu Hyre.

Tāpat uzņēmums visos laikos ir domājis par inovācijām un iešanu laikam līdzi – gan auto nozarē, gan kā darba devējs. Piemēram, 70-tajos gados Moller grupā tika ieviesta tobrīd revolucionāra darbinieku politika – elastīgs darba laiks. Moller aizvien turpina domāt par saviem darbiniekiem.

Moller Latvijā – uzticams un saprotošs 

Latvijā Moller Auto izplata Volkwagen un Audi zīmola spēkratus - jaunas, kā arī mazlietotas automašīnas, un ne tikai – Moller Auto ir arī prasmīgs, zinošs un augsti kvalificēts diagnostikas un pilna servisa pakalpojumu sniedzējs.

Gluži tāpat kā citās valstīs, arī Latvijā, galvenās Moller Auto pamatvērtības ir: godīgs un uzticams, uzņēmīgs, saprotošs un iecietīgs, kā arī – nepārprotams. Tas nozīmē, ka mēs esam uzticams partneris, turam savu doto vārdu, ievērojam noteikumus un vienošanās.

Moller Auto Latvijā ir pieci tirdzniecības un servisa centri, savukārt Baltijā kopumā – 12 dīleru centri.

Latvijā trīs no Moller Auto dīlercentriem nes Volkswagen zīmola standartus – tie ir Moller Auto Lidosta, Volkswagen centrs, Moller Auto Krasta, kā arī Moller Auto Ventspils. Savukārt, vēl divi ir Audi zīmola tirdzniecības un servisa centri – Moller Auto Rīga un Moller Auto Lidosta. Visus dīleru centrus atrodi, klikšķinot ŠEIT!