Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Vairāk informācijas te.

Riepu tirdzniecība un riepu viesnīca

"Moller Auto" dīlercentros varat riepas gan iegādāties, gan atstāt jau esošās glabāšanai riepu viesnīcā jeb tā dēvētajā "riepu viesnīcā" ziemas vai vasaras sezonā.

Iegādājoties riepas "Moller Auto" dīlercentros, varat būt droši, ka tās atbildīs visiem kvalitātes standartiem, kurus pārstāv tādi zīmoli kā Goodyear, Dunlop, Nokian, Sava. Turklāt mūsu pārdošanas eksperti pavisam noteikti zinās visu par riepām, un ieteiks Jūsu automobilim atbilstošākās.

"Moller Auto" pakalpojumu klāstā ir arī riepu viesnīca jeb tā dēvētais "riepu hotelis". Tā ir iespēja atstāt ziemas vai vasaras riepas glabāšanā uz sezonu pie mums, aiztaupot raizes par piemērotas glabātuves atrašanu savā īpašumā.

Pirms riepu uzglabāšanas "Moller Auto" riepu viesnīcā, mēs veicam riepu vai riteņu maiņu, nomazgājam tās, rūpīgi pārbaudām un atstājam glabāšanai tām piemērotās telpās.

Kā pareizi uzglabāt riepas?

Riepas ir tā automašīnas daļa, kas visbiežāk tiek "aizmirsta" - tiek izmantotas nodilušas riepas, kas nav pienācīgi "aprūpētas". Taču velti, jo riepas ir ļoti svarīgas braukšanas drošībai - tā ir vienīgā transportlīdzekļa daļa, kas saskaras ar zemi. Riepu kalpošanas laiks ir atkarīgs no riepu spiediena, braukšanas stila, riepu apstrādes un pareizas uzstādīšanas.

Lai rūpētos par riepām:

- Regulāri mazgājiet riepas un diskus;
- Pārbaudiet gaisa spiedienu ;
- Katru pavasari un rudeni mainiet riepas pareizajā laikā, lai izvairītos no pārlieka riepu nodiluma;
- Pārbaudiet protektora dziļumu un savlaicīgi iegādājieties jaunas riepas;
- Nepareiza riepu uzglabāšana liek tām zaudēt daudzas oriģinālās īpašības daudz ātrāk nekā vajadzīgs.

Riepas vēlams uzglabāt tumšā un sausā vietā. Nekad nevajadzētu likt citas lietas uz glabāšanā novietotām riepām. Ja jums nav piemērotas uzglabāšanas vietas, iesakām izmantot riepu viesnīcu.

Riepu viesnīcas priekšrocības

iena no lielākajām priekšrocībām riepu glabāšanā riepu viesnīcā ir - pareiza uzglabāšana pagarina riepu kalpošanas laiku. Lūk, vēl daži ieguvumi, uzglabājot riepas tām speciāli paredzētās riepu viesnīcās.

Palielinās riepu kalpošanas laiks

Moller Auto" speciālisti veic riteņu maiņu un pirms uzglabāšanas nomazgā gan riepas, gan riteņus no sāls un dubļiem. Laba riepu apkope paildzina riepu mūžu - turklāt tīras riepas nodrošina labāku saķeri un īsāku un drošāku bremzēšanas ceļu.
"Moller Auto" riepu viesnīcās riepas tiek turētas tumšās un sausās telpās, ideālos apstākļos.

Telpas taupīšana

Riepas, kas netiek izmantotas, aizņem pārsteidzoši daudz vietas. Ja jūs dzīvojat dzīvoklī, jums, iespējams, ir citas lietas, ar ko vēlaties aizņemt telpu. Riepu viesnīcās mēs glabājam gan neizmantotās riepas, gan vasaras riepas ziemā un ziemas riepas vasarā.

Riepas ir profesionālās rokās

Kad jūs nogādājat riepas, mēs tās rūpīgi pārbaudām - izmēram protektora dziļumu un pārbaudām gaisa spiedienu. Riepas montē un demontē profesionāļi, lai jūs vienmēr varētu justies droši uz ceļa.
Riepu viesnīcas cenas

"Moller Auto" regulāri piedāvā iespēju izmantot riepu hoteļa pakalpojumu par izdevīgām cenām, ja esat mūsu klients. Sekojiet līdz informācijai "Moller Auto" dīlercentru mājaslapās.