Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Vairāk informācijas te.

Serviss

Regulāras automobiļa apkopes un uzturēšana tehniskā kārtībā ir būtiskas, lai braukšana ar Jūsu automobili būtu droša un saglabātos tā vērtība.

Gadījumā, ja Jūs izmantojat Moller Auto servisa pakalpojumus, Jūs varat neuztraukties par to kvalitāti arī tādos gadījumos, kad nepieciešams lielāks remonts.

Piesaki savu auto servisam

Savukārt, ja vēl neesi mūsu klients un Tava auto numurzīme vēl nav saglabāta mūsu sistēmā, pieteikt servisu vari, sazinoties ar dīlercentriem, zvanot vai rakstot! SAZINIES AR MUMS!

Priekšrocības

Augsti kvalificēti speciālisti

Mūsu servisā speciāli apmācīti mehāniķi ir gatavi veikt nepieciešamos remontdarbus Jūsu Volkswagen vai Audi zīmola automobilim.

Tieša saziņa ar ražotāju

Mēs vienmēr atrodamies tiešsaistē ar ražotāju ekspertiem un saņemam aktuālāko informāciju par uzlabojumiem, kas nepieciešami Jūsu automobilim. Tāpat arī mēs garantējam prasmīgu darbu izpildi un labas cenas.

Mobiltātes garantija

Bezmaksas palīdzība Volkswagen vadītājiem un pasažieriem gadījumā, ja ar automobili nav iespējams pārvietoties un nepieciešama tā transportēšana uz pilnvarotu Volkswagen servisa centru un citi pakalpojumi. Pakalpojums darbojas pilnīgi visiem Volkswagen automobiļiem - arī tiem, kuru vecums krietni pārsniedz garantijas vecumu. Vairāk lasi ŠEIT!

Virsbūves serviss

Sazinieties ar Jūsu vietējo dīleri vai evakuatoru, nepieciešamības gadījumā zvaniet uz mūsu 24 stundu palīdzības telefonu:

80007003 - Volkswagen markas automobiļiem

8000AUDI (80002834) - Audi markas automobiļiem

Mēs varam palīdzēt Jums, veicot šādus pasākumus:

  • automobiļa buksēšana, ja nepieciešams;
  • sazināšanās ar Jūsu apdrošināšanas kompāniju;
  • īres automobiļa atrašana;
  • Jūsu automobiļa remonts.

Pēc iespējas labāk un pēc iespējas drošāk

Mūsu remonta centru eksperti zina, kā ir būvēts Jūsu automobilis.

Moller Auto profesionāļi ir izgājuši speciālas apmācības, un viņiem ir pieejami visi nepieciešamie instrumenti un aprīkojums gan virspusēju, gan padziļinātu remontdarbu veikšanai.

Tas ļauj mums garantēt, ka Jūsu automobilis būs tikpat drošs, kā pirms negadījuma un Jūs varēsiet paļauties uz to tāpat, kā līdz šim.

Volkswagen un Audi virsbūvju remonts pieejams dīlera centrā Moller Auto Krasta.

Smart repair - gudrs sīku bojājumu remonts

"Moller Auto" februārī paplašinājis savu pakalpojumu klāstu ar smart-repair servisu, kas ir pirmais šāda tipa pakalpojums, ko "Moller Auto" grupas uzņēmumi nodrošinās Baltijā.

Smart-repair ir inovatīva automašīnas detaļu krāsošanas metode, kas izmantojama gadījumos, kad automašīnai ir neliels krāsas vai virsmas bojājums.

Smart-repair centrā, kas izbūvēts un gada sākumā vērts vaļā Audi centra "Moller Auto Rīga" telpās S. Eizenšteina ielā 10, patlaban iespējams ātros izpildes termiņos novērst, piemēram, tādus automašīnas bojājumus kā autostāvvietā gūts skrāpējums vai iespiedums. Bojātās vietas labojumu smart-repair centrā iespējams veikt, nekrāsojot pilnīgi visu detaļu.